„Na naukę nigdy nie jest za późno”

Tak przekonywała uczniów klas I-III  mała foczka – główna bohaterka przedstawienia pt. „Niezwykłe przypadki Foczki Akrobatki”, w wykonaniu aktorów z Agencji Artystycznej Patigo, którzy gościli w naszej szkole 20 listopada 2015r. Bohaterka marzyła o tym, by zostać sławną artystką cyrkową, ale nie chciała się uczyć. Była leniwą samochwałą. Uważała, że nauka to strata czasu. Na egzaminie wstępnym okazało się, że tak naprawdę niewiele  umie. Wtedy zrozumiała swój błąd i natychmiast zapisała się do szkoły cyrkowej. Rozpoczęła ciężką pracę nad swoim ciałem i charakterem dzięki czemu osiągnęła swój wymarzony sukces. Spektakl o przygodach małej Foczki Akrobatki miał charakter edukacyjno – wychowawczy i dostarczył dzieciom wiele radości oraz dobrej zabawy.

                                                                                                                    Barbara Miszczyk