Najsympatyczniejsze Pierwszaki

Już po raz 19 „Echo Dnia” jest organizatorem akcji „Pierwszaki – zdrowo i bezpiecznie do szkoły”.
Głównym celem całego przedsięwzięcia jest przekazanie dzieciom najważniejszych wiadomości na temat bezpieczeństwa oraz propagowanie zdrowego i higienicznego stylu życia. Zwieńczeniem akcji jest prezentacja klas pierwszych i plebiscyt na najsympatyczniejszą klasę pierwszą w poszczególnych powiatach oraz w całym województwie świętokrzyskim – „Pierwszaki 2021”.
Jak co roku, nasza szkoła również zaprezentowała swoich uczniów klasy pierwszych i …. udało się!

Uczniowie klasy 1A –  wygrali!
Marcelina, Patryk, Michalina, Aleksandra, Alicja K., Liliana, Gracjan, Kuba, Kacper P., Gabriela, Kacper M., Sara, Amelia, Ksawery, Alicja T., Krystian, Alicja R., Julia,                                                                                                                                                                                              okazali się najsympatyczniejszymi Pierwszakami  w powiecie kieleckim.
Do ostatniej chwili trwała zacięta rywalizacja pomiędzy SP w Brzezinach,  w Daleszycach i Obrazowie.  Na finiszu otrzymali od czytelników 1285 głosów, co dodatkowo dało im I miejsce w rankingu wojewódzkim.
Nagrodą dla całej klasy są dyplomy za I miejsce w powiecie i I miejsce w województwie świętokrzyskim,  wycieczka do Parku Jurajskiego w Bałtowie, która odbędzie się wiosną oraz wyjazd na warsztaty do Manufaktury Słodyczy – Magia Karmelu w Kielcach.
Ponadto każde dziecko otrzymało nagrody indywidualne: worek-plecaczek odblaskowy ufundowany przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Kielcach

• gra Ziemniak dla każdego ucznia klasy
  •  zestaw plastyczny „Maluj jak Picasso”
  • duży zestaw małego artysty bambino.

Gratuluję Rodzicom wspaniałych dzieci i dziękuję Wszystkim, którzy oddali swój głos na  Pierwszaków i cieszą się  z sukcesu Uczniów Naszej Szkoły i Gminy.
Pierwszakom życzę dalszych sukcesów – Wychowawczyni Barbara Miszczyk

Link do relacji z wizyty dziennikarzy w klasie 1a niżej.