Otrzęsiny klas pierwszych.

3 października 2013 roku odbyły się w naszej szkole otrzęsiny klas pierwszych, podczas których Samorząd Uczniowski przyjął w szeregi nowych uczniów.  Uczennice klas II i III przygotowały dla pierwszaków nie lada zadania. Przygotowały  różne konkurencje sportowe, np. rzut kłębkami wełny do kosza, skakanie przez skakankę, jak również konkursy wiedzy oraz quiz o naszej szkole.  Pierwszaki radzili sobie z zadaniami rewelacyjnie. Wszystkim uczniom zostały dorysowane wąsy i czerwony nosek oraz doczepione kocie ogonki. Świetnie bawiły się również wychowawczynie klas pierwszych pani Anna Skuza oraz pani Barbara Walkowicz – Sikora. Podczas rywalizacji między obiema klasami nie zabrakło dopingu w postaci wykrzykiwanych haseł, np.„Pani Skuza jest the best, bo ma zawsze klasę fest”  czy „Bardzo dziś wam współczujemy, bo ful punktów zdobędziemy”. Zmagania pierwszoklasistów były punktowane przez jury, którego skład stanowili uczniowie klasy II a: Martyna Piwowar, Aleksandra Jędrzejewska oraz Piotr Karolak.  Wszyscy świetnie się bawili, a młodzież z obydwu klas rewelacyjnie dawała sobie radę podczas zadań, co zaowocowało remisem. Po zakończeniu wszystkich konkurencji na ręce wychowawców zostały złożone wizy, które podbiła sama przewodnicząca SU – Monika Wójcik.  Nie zabrakło oczywiście pamiątkowych zdjęć.