Pedagog – wiadomość

Dzień dobry:)

Jak się masz?

Szkoda, że nie mogę się z Tobą zobaczyć dziś w szkole, przed egzaminem..Może potrzebowałbyś albo potrzebowała pogadać:)

Ogólnie to nie zazdroszczę Ci tego stanu. Sama pamiętam mój egzamin, w sumie to pierwsze takie poważne i dorosłe wydarzenie:) Także to że czujesz niepokój, może złość, a może duże napięcie, to wszystko tak ma być:) To normalne! Kolejne dni są ważne i wpłyną za pewne  na Twoją przyszłość, ale pamiętaj egzaminy nie są jedynym wydarzenie, które determinują Twój los:) Od nich zależy dużo, ale nie wszystko! Od wtorku i środy jestem w szkole od godziny 8:15, jeśli chciałbyś lub chciałabyś pogadać, jakoś ogarnąć zdrowo stres, to daj znać!

A tym czasem, to co ważnego mam dla Ciebie dawkę info co koniecznie musisz dziś zrobić, żeby jutro Twoje samopoczucie było nieco lepsze, a Twoja mobilizacja skierowana na napisanie egzaminu  🙂

Do jutra!

Trzymam kciuki!