Pierwszaki 2019

W październiku uczniowie klas pierwszych gościli w Galerii Korona w Kielcach. To tam spotkali się z policjantami, którzy przekazali im wiedzę z zakresu ruchu drogowego. Świętokrzyscy strażacy edukowali pierwszaków, bo poprzez naukę najmłodszych można zwiększyć bezpieczeństwo nas wszystkich. Ciekawy spektakl wystawili pracownicy KRUS-u. Bohaterowie tej opowieści uczyli, jak być bezpiecznym w domu i gospodarstwie rolnym. Piękny pokaz umiejętności dali na scenie karatecy z Kieleckiego Klubu Sportowego Karate. Dzieciaki znakomicie się bawiły.

Anna Makuch

Renata Piątek