Podsumowanie projektu „Zostać Przedsiębiorczym”

25 marca 2014 roku, w Łodzi odbyła się konferencja upowszechniająca projekt “Zostać przedsiębiorczym”. Gimnazjum w Pierzchnicy wraz z 19 innymi szkołami z województwa świętokrzyskiego i łódzkiego przez 2 lata testowało ten innowacyjny program.

Nasza szkoła bardzo zaangażowała się w realizację projektu i z entuzjazmem w nim uczestniczyła, dzięki czemu powstało wiele ciekawych przedsięwzięć. Spośród wszystkich wybraliśmy dwa, które zaprezentowaliśmy na konferencji w Łodzi. Były to „Cudze chwalicie swego nie znacie – Góry Świętokrzyskie” i „Sport to zdrowie – Każdy Ci to powie!”.

Podczas spotkania przedstawiliśmy nasze projekty, obejrzeliśmy szczegółową  prezentację pakietu multimedialnego „Zostać przedsiębiorczym” oraz uczestniczyliśmy w panelach dyskusyjnych.

Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy IIb – Martyna Ślusarczyk, p. Piotr Makuch (opiekun projektu) oraz p. Paweł Ślusarczyk (wychowawca kl. IIb)

DSCN2595 (800x600) DSCN2587 (800x600) DSCN2567 (600x800)