Pokój relaksu i wyciszenia już gotowy!

Projekt pod nazwą „Własny pokój”, który jest realizowany w ramach Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności „Równać szanse” przez wolontariuszy z naszej szkoły we współpracy ze Społecznym Ruchem Trzeźwości w Pierzchnicy powoli dobiega końca.

Wolontariusze mogą się w końcu pochwalić efektem swojej kilkumiesięcznej pracy. 16 grudnia odbyło się oficjalne otwarcie „Własnego pokoju”. Wolontariusze pod niewielkim nadzorem opiekunów Szkolnego Koła Wolontariatu oraz dzięki pomocy Pana Zdzisława wyremontowali i zaadaptowali dotychczas nieużytkowaną salę nr 8. Pokój wyciszenia od momentu otwarcia cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród starszych uczniów, jak również wśród tych najmłodszych. Na każdej przerwie ustawiają się do niego kolejki, a dyżury w nim pełnią wolontariusze. Jesteśmy dumni z naszych wolontariuszy, że wykazali się taką przedsiębiorczością i samodzielnością.

                                                                                                              Szkolne Koło Wolontariatu