Powiatowe rozgrywki w ramach programu „Dziecięca piłka ręczna”

W dniu 12 maja dziesięcioosobowa reprezentacja uczniów z klas trzecich szkoły podstawowej wzięła udział w rozgrywkach powiatowych w ramach programu „Dziecięca Piłka Ręczna”, które odbyły się w Szkole Podstawowej w Bilczy. W rozgrywkach wzięły udział reprezentanci takich szkół jak: Szkoła Podstawowa w Bilczy, Szkoła Podstawowa w Morawicy, Szkoła Podstawowa w Bielinach, Szkoła Podstawowa w Sukowie, Szkoła Podstawowa w Chmielniku, Szkoła Podstawowa w Wzdole Rządowym, Szkoła Podstawowa w nr 32 w Kielcach, Szkoła Podstawowa w nr 27 w Kielcach, Szkoła Podstawowa w Zbelutce, Szkoła Podstawowa w Woli Jachowej.

W pierwszej fazie rozgrywek spotkaliśmy się z zespołami ze: Szkoły Podstawowej w Bielinach, Szkoły Podstawowej w Woli Jachowej i  Szkoły Podstawowej nr 32 w Kielcach. Pierwszy rozegrany przez nas mecz ze szkołą w Bielinach okazał się dla nas spotkaniem zwycięskim, w pozostałych dwóch spotkaniach musieliśmy oddać zwycięstwo przeciwnikom pomimo dużego zaangażowania i woli walki naszych zawodników.

Do finału przeszły trzy zwycięskie drużyny z każdej grupy: Szkoła Podstawowa nr 32 w Kielcach, Szkoła Podstawowa nr 27 w Kielcach i Szkoła Podstawowa w Chmielniku.