Notice: Undefined index: accessible_colors in /var/www/vhosts/4/116404/webspace/httpdocs/zs-pierzchnica.pl/wp-content/plugins/wp-smushit/core/class-settings.php on line 274 Notice: Undefined index: usage in /var/www/vhosts/4/116404/webspace/httpdocs/zs-pierzchnica.pl/wp-content/plugins/wp-smushit/core/class-settings.php on line 275 Notice: Undefined index: keep_data in /var/www/vhosts/4/116404/webspace/httpdocs/zs-pierzchnica.pl/wp-content/plugins/wp-smushit/core/class-settings.php on line 276 Powitanie Pani Jesieni – Szkoła Podstawowa w Pierzchnicy

Powitanie Pani Jesieni

23 września 2019 r. korzystając z pięknej pogody  wszystkie przedszkolaki wybrały się wraz ze swoimi Paniami na spacer do parku.Tam spotkaliśmy Panią Jesień ubraną w pelerynę i kapelusz,  trzymającą w ręku jesienny bukiet  z  kolorowych liści.  Przedszkolaki zrobiły sobie zdjęcia grupowe z Jesienią.

Potem  przeszliśmy ulicami Pierzchnicy na plac zabaw wspólnie z przemiłym gościem. Słoneczna pogoda sprzyjała zabawom i harcom na świeżym powietrzu. Celem zabaw było integrowanie się dzieci i wzbogacanie wiadomości o jesieni. To było miłe spotkanie z kolorową porą roku.

                                                                                                 Jadwiga Czechowska