Powitanie Pani Jesieni

W naszym przedszkolu sezon jesienny uważamy za otwarty. 21 września 2018r. oficjalnie powitaliśmy nową porę roku, która będzie panować przez najbliższe miesiące. Korzystając z pięknej pogody  wszystkie przedszkolaki wybrały się na spacer na plac zabaw przy ul. Błońskiej.

Spotkaliśmy tam Panią Jesień, dla której zaśpiewaliśmy piosenki „Kończy się lato” i „Lecą liście z drzewa”. Pani Jesień, która zaczęła swoje panowanie, ubrana była w piękną pelerynę i kapelusz, trzymając w ręku bukiet z kolorowych liści.

Słoneczna pogoda sprzyjała zabawom i harcom na świeżym powietrzu.

Celem zabaw było integrowanie się dzieci i wzbogacanie wiadomości o jesieni. Podczas imprezy nie brakowało wspólnych zabaw z chustą klauza i zdjęć z Panią Jesienią . Dużą atrakcją dla wszystkich był poczęstunek w salach przygotowany przez rodziców ze smacznych darów jesieni. Tak miło powitana nowa pora roku na pewno nie będzie smutna i nudna, ale wesoła i barwna.                                                                Bez wątpienia, był to dzień pełen wrażeń dla naszych przedszkolaków !

                                                                        Jadwiga Czechowska