Pożegnanie klas VI

Dzisiaj, w dniu poprzedzającym oficjalne zakończenie roku szkolnego odbyło się w naszej szkole pożegnanie klas VI. Po sześciu latach nauki opuszczają nas kolejni absolwenci, by kontynuować naukę w gimnazjum. Na szczęście pożegnanie smutne nie było. Nasi wciąż jeszcze szóstoklasiści zaprezentowali nam szereg humorystycznych scenek niemal żywcem wyjętych ze szkolnej codzienności. Wiele o sobie dowiedzieli się nauczyciele, pani dyrektor, pracownicy szkoły. Nie szczędzono nikomu zabawnych komentarzy dotyczących pracy w szkole. Cały występ przeplatany był piosenkami, a zakończył się wręczeniem kwiatów wszystkim nauczycielom.

Wszystkim naszym absolwentom życzymy wspaniałych wakacji i sukcesów w nowej szkole!

T. Stolarczyk