„Prima Aprilis w niecodziennym wydaniu” – wycieczka klas 7

Prima Aprilis – to dzień żartów, robienia sobie dowcipów i niewinnego wprowadzania kogoś w błąd,  w tym roku uczniowie klas 7 a i 7 b postanowili spędzić ten wyjątkowy dzień poza szkołą. Udaliśmy się, więc  1 kwietnia do kina „ Helios” w Kielcach. Tam z ogromnym zaciekawieniem obejrzeliśmy film pod tytułem „ Uncharted” . Wybór filmu nie był przypadkowy, ponieważ towarzyszyli nam nowi uczniowie z Ukrainy, chcieliśmy, aby nawet nie znając języka zrozumieli  jego fabułę. Poza tym, kto z nas nie marzył kiedykolwiek o odnalezieniu skarbu?. Ten miło spędzony czas dodatkowo urozmaicony był wizytą na kręgielni. Okazuje się, że wśród naszych uczniów są prawdziwi mistrzowie. Zadowoleni , cali i zdrowi wróciliśmy do szkoły. Już nie możemy doczekać się kolejnego wyjazdu.

Opiekunowie:

Monika Drapejkowska

Mariola Radomska

Magdalena Pawłowska