Profesjonalny sprzęt w naszym posiadaniu!

Dotacja z projektu „Własny pokój”, który jest realizowany przez Szkolne Koło Wolontariatu we współpracy ze Społecznym Ruchem Trzeźwości w Pierzchnicy w ramach Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności „Równać szanse” oprócz utworzenia pokoju relaksu umożliwiła nam zakup akcesoriów niezbędnych do nagrywania wywiadów. Widoczne na zdjęciu statyw, lampa oraz mikrofony pozwoliły nam na nagranie profesjonalnych wywiadów z trzema paniami, które mają wpływ na budowanie naszej społeczności gminnej. Cieszymy się, że mamy tak profesjonalny sprzęt w swoim posiadaniu i mamy nadzieję, że będziemy mieć dużo okazji, by z niego korzystać.

                                                                                                                             Szkolne Koło Wolontariatu