Projekt „Własny pokój”

Szkolne Koło Wolontariatu we współpracy ze Społecznym Ruchem Trzeźwości rozpoczęło realizację projektu „Własny pokój”. 24 września odbyło się  w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej pierwsze spotkanie organizacyjne. Wolontariusze mieli okazję już na starcie projektu wykazać się przedsiębiorczością, ponieważ to do nich należało zrobienie zakupów na poczęstunek. Świetnie wywiązali się z powierzonego im zadania: zrobili zakupy, uporali się z fakturą oraz stawili się na spotkaniu organizacyjnym, w czasie którego zostały im przydzielone kolejne zadania. Opiekunowie projektu: p. Karolina Bulanowska oraz p. Martyna Gaworek zwróciły szczególną uwagę wolontariuszy na fakt, iż zdecydowana większość prac związanych z  projektem należy do ich obowiązków. W projekcie zostało zaplanowanych wiele ciekawych inicjatyw, o których Szkolne Koło Wolontariatu będzie informowało na bieżąco.

                                                                                                                                             M. Gaworek