Przedstawienie teatralne Kubuś Puchatek

6 czerwca 2016 r.  dzieci ze wszystkich oddziałów przedszkolnych brali udział w przedstawieniu teatralnym pt. „Kubuś Puchatek” w sali kongresowej Exbud w Kielcach. Przedstawienie zostało zrealizowane przez wrocławską grupę „Pan Teatr”.

„Pan Teatr” zaprosił dzieci w podróż Kubusia Puchatka i Prosiaczka po tajemniczym, wręcz zaczarowanym Stumilowym Lesie. Spektakl to historia oparta na powieści  A.A.Milne „Kubuś Puchatek” i został zrealizowany z prawdziwym rozmachem, pełen efektów świetlnych i dźwiękowych, z ruchomą scenografią i z przepiękną muzyką oraz wspaniałymi kostiumami .W spektaklu wystąpili  profesjonalni aktorzy, którzy wcielili się w role Kubusia Puchatka, Prosiaczka, Kłapouchego, Puchacza, Tygryska , Królika i Hefalumpy.

Zarówno dzieci, jak i wychowawcy byli zauroczeni obejrzanym przedstawieniem . Każdy wyszedł z uśmiechem na twarzy i na pewno większości na długo zostanie w pamięci.

Paulina Manikowska