Przedszkolaki na spektaklu teatralnym „Królowa Śniegu”

W dniu 14.12.2023r  dzieci z naszego Przedszkola wraz ze swoimi paniami wybrały się do Exbudu w Kielcach na spektakl teatralny pt : „Królowa Śniegu”.

Celem wycieczki było rozbudzanie zainteresowań dzieci teatrem , przygotowanie do kulturalnego obcowania ze sztuką, Piękna scenografia i wspaniała gra aktorów wprowadziła widzów w niezwykły świat baśni Hansa Christiana Andersena. Trwający ponad godzinę spektakl był pełen pięknych piosenek , niezwykłych scen i przestawiał losy dwójki przyjaciół – Gerdy i Kaja, którzy dzięki sile przyjaźni przezwyciężali wszelkie trudności.

Aktorzy świetnie odgrywali swoje role. Muzyka podkreślała nastrój i oddawała uczucia bohaterów. Przedstawienie na długo pozostanie w naszej pamięci.

                                                                                                                           Agnieszka Kmiecik