Przedszkolaki świętują Dzień Babci i Dziadka

Niechaj dziadzio z babciunią
tak nam długo żyją,
póki komar i mucha
morza nie wypiją.
A ty, mucho, ty, komarze,
pijcie wodę powoli,
aż się dziadzio i babcia
nażyją dowoli.

Zofia Rogoszówna

Dzień Babci i Dzień Dziadka, które obchodzone są 21 i 22 stycznia, dotychczas przedszkolaki świętowały bardzo uroczyście. Odbywały się uroczyste akademie dla seniorów, na których wnuczęta prezentowały swoje talenty i umiejętności, potem były brawa, uściski i całuski. W obecnej pandemicznej rzeczywistości dzieci nie mogły zaprosić swoich najbliższych do przedszkola, co nie znaczy, że o nich zapomniały. W tym roku także, dzieci z każdej  grupy przygotowały laurki, nauczyły się wierszyków i piosenek, które zaprezentowały dziadziusiom w domu. Ale co najważniejsze miały tak samo dużo uczuć, uśmiechów i dobrych myśli dla swoich babć i dziadziusiów.

Drodzy seniorzy, my wychowawcy waszych Milusińskich, dołączamy się z serdecznymi życzeniami 100-u lat życia w zdrowiu i szczęściu.

                                                                                              J. Karasińska