Przedszkolaki w kinie Helios

Dnia 10 grudnia grupy przedszkolne wybrały się na wycieczkę do kina Helios w Kielcach. Dzieci miały okazję obejrzeć bajkę pt. „ Gwiazdka Klary Muu”. Klara Muu, która zamierza spędzić święta Bożego Narodzenia na farmie swojego ojca, odkrywa, że nie przywiązuje on wagi do zwyczajów i obrzędów świątecznych. Z pomocą sprytnego Elfa Klara wprowadza w Cattle Hill świąteczny nastrój, który udziela się wszystkim mieszkańcom. Przy okazji  główna bohaterka dowiaduje się, co tak naprawdę jest ważne w świętowaniu Bożego Narodzenia. Dzieci były zachwycone, uśmiechnięte buzie oraz pełne przejęcia, a komentarze były potwierdzeniem dobrze spędzonego przedpołudnia. Wyjazdy edukacyjne mają zawsze posmak przygody. Nic więc dziwnego, że wspomnienia o wycieczce i zdarzeniach jej towarzyszących są bardzo trwałe, zapadają  głęboko w pamięci na długo.

Katarzyna Powałka