Przedszkolaki w „Kubusiu”

W dniu 10 grudnia 2013 roku dzieci z oddziału pierwszego, drugiego    i szóstego wybrały się do Teatrzyku na przedstawienie pt. „Kopciuszek”.  Kopciuszek” to jedna z najbardziej znanych i lubianych baśni, przedstawiana w wielu wersjach na całym świecie. Aby najmłodszym przybliżyć postać Kopciuszka, a starszym urozmaicić znaną fabułę, akcja przeniesiona została w czasy współczesne i stąd również pomysł na oryginalną inscenizację. Spektakl w kolorowej scenografii, oparty na animacji, gagach, piosenkach i kompozycji muzyki funky oraz jazzu był doskonałą propozycją dla widzów od 3 lat. Podczas spektaklu dzieci żywo reagowały, odpowiadały na pytania aktorów, śmiały się i śpiewały. Dzieci były bardzo zafascynowane widowiskiem nie  mogły oderwać oczu od sceny.  Po zakończeniu spektaklu dzieci nagrodziły aktorów gromkimi brawami. Tyle wrażeń, ale trzeba było wracać do przedszkola. A w przedszkolu czekał na dzieci smaczny obiad i zasłużony odpoczynek. Po relaksie wszystkie przedszkolaki dzieliły się wrażeniami po wycieczce i rysowały swoje ulubione postacie z bajki. Wszystkim dzieciom sztuka bardzo się podobała i już z niecierpliwością czekają na kolejny wyjazd.

Anetta Kułagowska