Rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego

Wyjątkowo pogodne tegoroczne wakacje dobiegły końca. Dwa ciepłe miesiące na pewno były okazją do wypoczynku i przysłowiowego naładowania akumulatorów na kolejny rok szkolny. A ten przywitał nas piękną słoneczną pogodą, jak gdyby aura zapomniała, że czas lata powoli się kończy.

1 września to dzień wyjątkowy. 76 lat temu nazistowskie Niemcy najechały Polskę, co stało się początkiem Drugiej Wojny Światowej. Staramy się o tym pamiętać każdego roku, gdy po wakacjach spotykamy się w szkole. Dziś Polska jest bezpieczna, ale pamięć o przeszłości winniśmy wszyscy podtrzymywać.

Kolejny rok szkolny to kolejne wyzwania, kolejne zadania, którym będziemy musieli podołać. Rozpoczynamy nowy rok nauki. Oby dla nas wszystkich obfitował on w sukcesy!

T.S