Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2021/2022

Dziś wzięliśmy udział w uroczystym rozpoczęciu nowego roku szkolnego. Spotkaliśmy się wszyscy po wakacjach, by z nowymi siłami rozpocząć kolejny rok nauki. Niestety będzie to być może kolejny rok niepewnej sytuacji epidemiologicznej. Mamy jednak ogromną nadzieję, że nie będziemy musieli zamykać naszej placówki i przechodzić na nauczanie zdalne. Aby tego uniknąć, niezbędne są szczepienia. Zachęcamy wszystkich niezdecydowanych, by zastanowili się raz jeszcze i przekonali się do przyjęcia szczepionki.

Warto w tym miejscu odnotować, że pojawiły się w gronie pedagogicznym trzy nowe osoby. Pani Izabela Muller-Idzik będzie pracować w charakterze nauczyciela przedszkolnego, pani Łucja Cięciel poprowadzi zajęcia z muzyki, a pani Magdalena Pawłowska będzie nauczycielem wspierającym. Wierzymy, że praca w naszej placówce przyniesie nowym nauczycielom wiele satysfakcji!

W naszej szkolnej społeczności powitaliśmy także uczniów klas pierwszych. Na skromnej uroczystości powitał ich pan dyrektor Piotr Makuch, a także zaproszeni goście, burmistrz miasta i gminy Pierzchnica pan Stanisław Strąk, przewodnicząca Rady Rodziców pani Monika Pawlik oraz ksiądz proboszcz Marian Gawinek. Bardzo się cieszymy, że w tym roku szkolnym znów będziemy mieli dwie klasy – I a i I b. Wychowawczyniami zostały panie Agnieszka Figiel i Barbara Miszczyk.

Pozostaje nam tylko życzyć wszystkim uczniom, nauczycielom i wszystkim pracownikom naszej szkoły wiele wytrwałości i cierpliwości. Oby ten rok szkolny był lepszy od poprzedniego.

T. Stolarczyk