Sportowe wiadomości

Wiele interesujących wydarzeń z naszym udziałem miało miejsce w poprzednim jaki i w obecnym roku szkolnym. Kilka dyscyplin, które uprawiają nasi uczniowie bardzo dobrze się uzupełniają, a najbardziej popularnymi są: lekka atletyka i piłka nożna. Konkurencje lekkoatletyki są bardzo lubiane przez dzieci, chętnych do występów na zawodach jest zawsze więcej niż ilości miejsc. Ogółem w dwóch konkursach regionalnych (Sandomierz) zdobyliśmy 7 medali, ponadto w „Czwartkach lekkoatletycznych” zdobyliśmy dużo dyplomów, nagrodzono ponad 20 zawodników. Na przestrzeni kilkunastu miesięcy wyróżnili się: Natalia Harabin, Gabriel Witkowski, Miczał Stępień, Patrycja Mentel, Julia Jamioł, Oliwia Błaszczyk, Mateusz Kogut, Dominik Pasternak, Jerzy Pasternak, Wiktor Harabin, Paweł Pasternak, Piotr Pasternak, Filip Struż, Przemysław Chruściński, Konrad Wrona, Jakub Moskwa.

Naszych  piłkarzy należy również pochwalić, Rozegraliśmy 9 października 2015r. czterozespołowy turniej ze Szkołą Podstawową z Gnojna. Wprawdzie przy niskiej temperaturze, ale przyjacielskiej atmosferze i dobrym poziomie zawodów. Podziękowanie dla kolegi Mariusza Dudy za poświęcenie i sąsiedzką wizytę.

M. Wójcik