Święto Hufca ZHP

16 listopada 2019r. 32 uczniów – zuchów i harcerzy z naszej szkoły brało udział w Święcie Hufca w Kielcach. Uroczystość rozpoczęła Msza Św. w kościele Akademickim. Była ona atrakcyjnym pogłębieniem praktyk religijnych. Nasza harcerka Katarzyna Zajączkowska aktywnie włączyła się w oprawę Mszy Św. grając na gitarze. Kolejnym punktem tak ważnej dla nas uroczystości była gra terenowa. Każde poprawnie wykonane zadanie było źródłem satysfakcji płynącej z sukcesu, w dodatku odniesionego w wyniku działania w grupie. Dzięki emocjom jakie nam towarzyszyły harcerskie przeżycia zostaną w pamięci na długo.

                                                                                                         Drużynowa

                                                                                          pwd. Anna Makuch