Święto Rodziny w klasie II b

7 czerwca uczniowie klasy II b wraz z rodzicami uroczyście obchodzili Święto Rodziny. Spotkanie odbyło się w plenerze, na placu przy ulicy Błońskiej w Pierzchnicy. Dzieci przygotowały dla swoich rodziców inscenizację pełną wierszy i piosenek, zapewniając w niej o swej miłości i wdzięczności. Występ uczniów został bardzo dobrze odebrany przez wzruszonych dorosłych. Następnie miało miejsce wspólne grillowanie oraz zabawy, podczas których rodzice chętnie wracali pamięcią do  lat dziecięcych dając temu wyraz szalejąc  ze swoimi pociechami. Wszystkim rodzicom należą się ogromne podziękowania za aktywne włączenie się w przygotowanie i przeprowadzenie dzisiejszego święta.

Wspólna zabawa, spędzony razem  czas, poświęcenie  uwagi to najwspanialszy prezent jaki można podarować swojemu dziecku.

Wychowawczyni Anna Makuch