Święto Rodziny w Przedszkolu

W kalendarzu imprez naszego przedszkola już na stałe wpisał się Dzień Rodziny. W tym roku uroczystości odbyły się w maju i w czerwcu. Zostały powiązane ze sobą dwa ważne dla dzieci święta: Dzień Matki i Dzień Ojca. Najpierw były tradycyjne wiersze i piosenki poświęcone rodzicom. Następnie odbyły się krótkie inscenizacje i pokazy taneczne. Na koniec programów artystycznych, dzieci wręczyły rodzicom przygotowane prezenty wraz z życzeniami. Wspólny, słodki poczęstunek zakończył ten wyjątkowy i miły dzień. Wśród kochanych Rodziców  i kolegów z grupy oraz Pani Dyrektor Bożeny Petrus i Pani V-ce Dyrektor Teresy Gwadowskiej, które zaszczyciły swą obecnością nasze spotkania, czas upłynął przedszkolakom bardzo szybko.

Naszym Kochanym Rodzicom jeszcze raz śpiewamy STO LAT.

A.Kmiecik