Turniej Tenisa Stołowego

10 czerwca 2016 roku odbyły się IX Mistrzostwa Szkoły o Puchar  Dyrektora ZS Nr 3 w Chmielniku. Gimnazjum z Pierzchnicy reprezentowali w tych zawodach drugoklasiści: Gabriela Wicha, Iwona Gałka, Dawid Tarka i Oskar Moskwa. Dziewczęta w grach podwójnych zajęły I miejsce, a w grach drużynowych II. Natomiast chłopcy zarówno w grze podwójnej jak i drużynowo usytuowali się na III pozycji. W klasyfikacji indywidualnej Iwona Gałka uplasowała się na II miejscu pokonując swoją koleżankę Gabrysię, która również stanęła na podium o stopień niżej, Oskar zajął V lokatę, a Dawid VIII. Tenisiści przywieźli do szkoły kolejne puchary i dyplomy i zobowiązali się do tego, że za rok również będą rywalizować w turnieju tenisa i także się postarają o jak najlepsze wyniki.

Sportowcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.