Tydzień Profilaktyki – wtorek

Kolejny dzień Tygodnia Zdrowia za nami. Dziś nasi uczniowie zachęcali do utrwalania w sobie zdrowych nawyków żywieniowych. Z koszami wypełnionymi jabłkami i marchewkami wędrowali po szkolnych korytarzach częstując swoich kolegów, a także nauczycieli i innych pracowników naszej placówki.

Wybrali się również na krótki spacer po słonecznej Pierzchnicy. Odwiedzili Urząd Miasta, gdzie również zachęcili do zdrowego odżywiania pracowników i burmistrza Pierzchnicy, pana Stanisława Strąka.

Kosze z jabłkami zawędrowały także do urzędu pocztowego, do biblioteki, do szkolnej kuchni oraz gabinetu stomatologicznego. Wszędzie tam witani byli nasi uczniowie z wielką sympatią. Nie bez znaczenia były też stroje! Popatrzcie na zdjęcia.

Każdy zainteresowany zdrowym odżywianiem mógł zgłębić tę tematykę przeglądając plakaty przygotowane na tę okazję. Zdobią one szkolne korytarze i są prawdziwą kopalnią wiedzy.