Urodziny klasy III a

Od trzech lat w naszej klasie organizowane są ,, Urodziny Klasy”.

Na początku uroczystości przydzielane są zadania do wykonania ( dekoracja klasy, nakrywanie stołu, przygotowanie rekwizytów do konkursów). Dzieci mają niesamowitą frajdę przy realizacji tych czynności. Lubią pomagać, chcą czuć się potrzebni i docenieni.

W tym roku na honorowym miejscu na stole stanął zrobiony przez Olę ,,ozdobny” tort. Rodzice przygotowali słodki poczęstunek. Uczniowie wykonali plakaty, przynieśli bardzo dużo materiałów do dekoracji klasy.

Konkursy i zabawy to najbardziej oczekiwany przez wszystkich punkt programu. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem przystąpili do jego realizacji.  W domach przygotowali, a następnie w klasie bawiąc się w animatorów przeprowadzili bardzo wiele konkursów.

Zabawa była świetna.

                                                                                                     Anna Makuch