Walentynki w naszej szkole!

Co roku 14 lutego listonosze na całym świecie doręczają kartki milionom ludzi – są to WALENTYNKI. Jest to świetna okazja do dyskretnego wyznania komuś miłości, czy też okazania sympatii. Powszechnie dzień ten nazwano DNIEM ZAKOCHANYCH. Nadal nieodłączną częścią tego dnia jest wysyłanie anonimowych wyznań miłosnych lub też wręczanie kwiatów bądź drobnych upominków.

W naszej szkole również nie mogło obyć się  bez Walentynek. Ze względu na to, że w tym roku święto to wypadało w niedzielę Samorząd Uczniowski, zorganizował pocztę w piątek w  dniu 12 lutego. Do specjalnie przygotowanej skrzynki, uczniowie naszego gimnazjum wrzucali wcześniej przygotowane kartki. Jeszcze tego samego dnia Samorząd Uczniowski zajął się segregacją i doręczeniem kartek do ich adresatów. Zarówno uczniowie, jak i nauczyciele byli naprawdę bardzo mile zaskoczeni otrzymaną walentynką.

                                                                                                                    Kinga Ślusarska IIIb