Walentynki w przedszkolu

W poniedziałek  15 lutego 2021r. obchodziliśmy w naszym przedszkolu „ Walentynki”.  Z tej okazji udekorowaliśmy również salę i gazetki ścienne serduszkami, a także zapoznaliśmy się z tradycją tego święta oraz patronem dnia zakochanych. Zajęcia tego dnia były odzwierciedleniem takich wartości jak: szczęście, miłość, przyjaźń i radość przebywania ze sobą. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku. Wszystkie przedszkolaki w tym dniu z radością uczestniczyły we wspólnych zabawach. Mamy nadzieję, że zapamiętają ten szczególny dzień, oraz to, że warto jest okazywać sympatię i miłość każdego dnia nie tylko w Walentynki.

                                                                                                                                                                  Katarzyna Powałka