Walentynki w przedszkolu

W piątek 14 lutego 2020r. obchodziliśmy w naszym przedszkolu „ Walentynki”. Z tej okazji udekorowaliśmy również salę i gazetki ścienne serduszkami oraz walentynkami, a także zapoznaliśmy się z tradycją tego święta oraz patronem dnia zakochanych. Zajęcia tego dnia były odzwierciedleniem takich wartości jak: szczęście, miłość, przyjaźń i radość przebywania ze sobą. Były tańce do takich przebojów jak: „ Chłopiec z gitarą byłby dla mnie parą”, „ Serduszko puka w rytmie cha-cha”. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku. Wszystkie przedszkolaki w tym dniu z radością uczestniczyły we wspólnych zabawach. Mamy nadzieję, że zapamiętają ten szczególny dzień, oraz to, że warto jest okazywać sympatię i miłość każdego dnia nie tylko w Walentynki.

                                                                                                                                                                  Katarzyna Powałka