Wiadomość od pedagoga

Witam,

To trudny czas dla każdego z nas. Dla Ciebie Drogi Rodzicu, nie dosyć że dziecko w domu uczące się i odrabiające lekcje, i Ty za pewne z ogromem obowiązków dnia codziennego… I dla Ciebie Uczniu, bez znaczenia w ile masz lat za pewne tęsknisz, żeby trochę dać sobie i rodzicom chwile wytchnienia:) Jednak tak jak pisałam wcześniej, bez względu na to czy jesteśmy Rodzicami, Nauczycielami czy Dziećmi, każdy z nas przeżywa trudności związane z ogólną kwarantanną. Można by rzec, że jesteśmy po tej samej strony barykady…:) Chociaż każdy z nas z innymi oczekiwaniami, ale każdemu z nas udziela się niepokój, presja i wielka niewiadoma co będzie jutro…

Dlatego mam dla Ciebie kilka prostych kroków, jak zniwelować napięcie i stres związanym z „byciem w czasach pandemii”.

Dla mnie jeszcze jeden ważny element powinien się pojawić w tej grafice, przede wszystkim UWAŻNOŚĆ na to co w nas i obok 🙂

P.S. Proszę Rodzicu przekaż swojemu dziecku wiadomość ode mnie, że pozdrawiam go serdecznie i życzę mu chwil bez zbędnego stresu.

Porozmawiaj ze swym dzieckiem o tym co widzi na obrazku i może macie jakieś

wspólne sposoby na stres?:)

K. Bulanowska