Wiadomości – pedagog

Witam Was Drodzy Rodzice i Uczniowie,

Bardzo mi przykro, że nie możemy się spotkać „na żywo”, w naszej szkole, na przerwie, na stołówce szkolnej, na indywidualnym zajęciach czy na ławce przy moim gabinecie:)

No cóż, okoliczności są wyjątkowe, ale jednocześnie bardzo trudne, bo wiem, że #zostańwdomu nie jest łatwe przy takim słońcu i budzącej się wiośnie.

Jednak jak wiecie, to #zostańwdomu, jest dla naszego dobra, dla zdrowia i życia.

W mojej zakładce, na stronie szkoły bądź w aktualnościach będą na bieżąco dodawane ode mnie materiały o rożnych treściach. Nie martwcie się, to nie prace domowe 🙂 Będę się starać, żeby do każdego z Was napisać, ale niestety już wiem, że nie każdy posiada adres e-mail. Głównie będą to jakieś fragmenty artykułów, cytaty, gry o emocjach, które może posłużą Wam do tego, abyście zaadoptowali się do nowych warunków bycia i życia.

Czekam także na Was, tu po drugiej stronie komputera. Jeśli chcielibyście napisać, „porozmawiać” o tym jak się czujecie, o swoich niepokojach, ale i radościach, o tym jak się zmotywować do nauki w domu, a Wy Drodzy Rodzice jak aktualnie poradzić sobie z innymi trudnościami, JESTEM. Przypominam, od poniedziałku do piątku od 8:30 do 12:00/13:00. Możecie mnie też znaleźć na messenger Karolina Bulanowska.

Tym razem krótki film o koronawirusie.

Dobrego dnia!

I do usłyszenia