Wieczór andrzejkowy w gimnazjum

Wieczór andrzejkowy, obchodzony zwykle w wigilię św. Andrzeja, w tym roku- wzorem lat ubiegłych- w naszej szkole przybrał formę dyskoteki połączonej  z wróżeniem. Postanowiliśmy uczcić tradycyjny zwyczaj „przepowiadania przyszłości” i za zgodą pani dyrektor, wybraliśmy ku temu popołudnie 26 listopada. Wróżki przygotowały specjalne  wróżby na tę okazję. Każdy mógł „poznać swoją przyszłość”  między innymi dzięki tzw. kolorowym karteczkom. Jednak największym zainteresowaniem  cieszyła się wróżka Natalia, która barwnie opowiadała nam o przyszłości. Przez cały czas bawiliśmy się w rytm skocznej muzyki. Na zakończenie wspólnych wróżb dobre przyjaciółki – życzyły wszystkim spełnienia marzeń  i częstszych pobytów w Krainie Fantazji. Mamy nadzieję, że za rok również uda nam się zorganizować dyskotekę andrzejkową i będziemy równie dobrze się bawić.

 SAMORZĄD UCZNIOWSKI