Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy po raz drugi!

11 stycznia 2015r. po raz drugi uczniowie  i nauczyciele Zespołu Szkół w Pierzchnicy włączyli  się w zbiórkę pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 17 uczniów i 10 nauczycieli – Wolontariuszy  w godzinach 7.40 – 17. 40 przed i po każdej mszy świętej kwestowało  przed kościołem w Pierzchnicy, Drugni, Skrzelczycach, kaplicy w Strojnowie  i Delikatesach Centrum w Pierzchnicy. Mieszkańcy naszej gminy kolejny raz do akcji podeszli bardzo życzliwie. Dzięki ich przychylności i otwartym sercom wolontariusze zebrali łącznie 3040,70 zł i jest to o 203,88zł więcej niż w roku ubiegłym.

Serdeczne podziękowania należą się Wolontariuszom, którzy mimo zimna dzielnie zbierali pieniądze do specjalnych puszek. Byli to uczniowie: Wacek Andżelika, Trzuskowska Katarzyna, Kapusta Dagmara,  Piątek Natalia, Nowak Katarzyna, Ogłoza Kinga,  Stępień Karolina,  Witkowski Gabriel, Kmiecik Kacper,  Partyka Sara,   Oliwia Jurek, Kuzia Patrycja, Łączkowska Aleksandra, Wacek Aleksandra, Dziedzic Natalia, Pasternak Weronika, Kręcisz Sylwester i nauczyciele: Miszczyk Barbara, Makuch Anna, Piątek Renata, Powałka Katarzyna, Kalatura Paulina, Janus Jadwiga, Barbara Walkowicz Sikora, Danuta Wacek, Gertruda Majewska Kapusta, Agnieszka Wójcik. Udział w 23 finale WOŚP było wsparciem działań ,,Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów”. które przy wsparciu lokalnej społeczności Wolontariusze wykonali znakomicie.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Koordynator Barbara Miszczyk