Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w gminie Pierzchnica

„Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu” dlatego już po raz piąty 14 stycznia 2018 r.  uczniowie  i nauczyciele  włączyli  się w zbiórkę pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Tym razem Orkiestra zbierała środki ,,Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków’’.

Zaszczytną rolę Wolontariuszy wypełniało 16 uczniów  i 13 nauczycieli, którzy kwestowali  w Pierzchnicy, Drugni i Skrzelczycach.
W akcji czynnie uczestniczyły dzieci z  przedszkola, uczniowie naszej szkoły, nauczyciele oraz mieszkańcy naszej gminy.
Zebraliśmy kwotę 6583,57 zł. i jest  to o  1036,89 zł więcej niż  w roku ubiegłym!

Serdeczne podziękowania należą się Wolontariuszom. To  Oni nie zważając na zimno, poświęcili swój własny czas, aby w ten sposób pomagać innym. Wymieńmy głównych bohaterów  26 finału WOŚP, uczniów: Aleksandra Wacek, Kinga Ogłoza, Stępień Karolina, Gabriel Witkowski, Sara Partyka,  Natalia Dziedzic, Stanisław Kamiński, Natalia Dziedzic, Luiza Głąb, Julia Makuch, Weronika Makuch, Martyna Ogłoza, Jowita Piwowar, Anna Majkowska, Wiktoria Wysocka, Natalia Piwońska.
Nad prawidłowym przebiegiem zbiórki czuwali  nauczyciele: Paulina Kalatura, Gertruda Majewska-Kapusta, Anna Makuch, Barbara Miszczyk, Edyta Wójcik-Nosol, Renata Piątek,  Katarzyna Powałka, Danuta Wacek, Agnieszka Wójcik, Anna Skuza, Jadwiga Janus, Barbara Walkowicz – Sikora.
Zawartości puszek dostarczanych do sztabu WOŚP  w Chmielniku liczyła Pani: Katarzyna Powałka i Agnieszka Wójcik.

Każdemu, kto dołożył do całej akcji nawet symboliczny grosik, czy pomógł w dowolny sposób  – składamy

WIELKIE DZIĘKI.

Koordynator Barbara Miszczyk