Wiosna, wiosna! Ach, to Ty!

Jak wszyscy wiemy 21 marca przypada Pierwszy Dzień Wiosny. Z tej okazji grono nauczycieli przygotowało bajkę pt. „W poszukiwaniu wiosny”. Uczniowie usłyszeli niezwykłą historię o perypetiach mieszkańców leśnej polany, którzy z utęsknieniem czekali na nadejście Pani Wiosny. W końcu przyszła….. Długo oczekiwana, wytęskniona i przez niektórych niezauważona. Przynajmniej tak było w przypadku bohaterów bajki przeczytanej przez nauczycieli szkoły dla naszych Milusińskich z klas I – III.  Nie było to łatwe zadanie, bo jak wszyscy wiemy, to najmłodsi są najsurowszymi krytykami.  Okazało się jednak, że niespodzianka spodobała się wszystkim. Zarówno uczniowie jak i nauczyciele świetnie się przy tym bawili.  Najmłodsi poznali już  finał tej opowieści, a wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysłuchania audycji.

Redakcja szkolnego radiowęzła