Wizyta w Straży Pożarnej

W dniu 19 maja 2017 roku dzieci z naszych oddziałów przedszkolnych pod opieką Pań wybrały się na wycieczkę do naszej pobliskiej Ochotniczej Straży Pożarnej. Po przybyciu na miejsce, dzieci  serdecznie przywitali Panowie Strażacy, którzy chętnie opowiedzieli i zapoznali przedszkolaków ze specyfiką pracy strażaka.Dużo radości sprawił dzieciom pokaz umundurowania oraz narzędzi i urządzeń wykorzystywanych w pracy strażaków. Jednak największą atrakcją była możliwość przymierzenia prawdziwego hełmu oraz możliwość lania wody.

Na zakończenie spotkania strażacy poczęstowali przedszkolaków słodyczami. W ramach podziękowania dzieci wręczyli strażakom kwiaty z wyrazami wdzięczności i uznania. Jeszcze raz pragniemy podziękować Panu Andrzejowi Dudkiewiczowi oraz Panu Andrzejowi Łopatowskiemu za miłe przyjęcie nas     w swe progi i przekazanie rzetelnych informacji.

Życzymy dalszych sukcesów w pracy!

P. Kalatura