WOŚP 2020

12 stycznia 2020r.  uczniowie  i nauczyciele naszej szkoły kolejny raz włączyli  się w zbiórkę pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Wolontariusze pod opieką nauczycieli zebrali łącznie  5302,97 zł, co jest o 457,02 zł więcej od ubiegłego roku.
Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wsparli tegoroczną akcję  WOŚP: darczyńcom, naszym dzielnym wolontariuszom i nauczycielom, którzy kolejny raz nie szczędzili swojego czasu by mieć swoją cegiełkę w niesieniu pomocy potrzebującym.
Byli to uczniowie:  Anna Majkowska, Martyna Ogłoza,  Stanisław Kamiński, Gabriela Dziarmaga,  Luiza Głąb,  Filip Radomski i wspomagający: Pasternak Oliwia, Pasternak Julia, Dziarmaga  Kamila, Garlicka Wiktoria,   Patrycja Kobus,  Oliwia Paszkowska  i  Nikola Kalatura.
Nauczyciele: Barbara Miszczyk,  Anna Makuch, Renata Piątek,  Katarzyna Powałka,  Anna Skuza, Danuta Wacek, Gertruda  Majewska Kapusta, Gwadowska Teresa, Wójcik Agnieszka, Mariola  Radomska, Edyta Wójcik – Nosol i Paulina Kalatura,

Koordynator: Barbara Miszczyk