Wycieczka przedszkolaków do Teatru Lalki i Aktora „Kubuś”

Dnia 9.11.2016 roku dzieci z Oddziałów III, IV, V brały udział w wycieczce przedszkolnej zorganizowanej do Teatru Lalki i Aktora KUBUŚ w Kielcach, gdzie mogły obejrzeć spektakl „Super Piotruś Pan”.

To opowieść o prawdziwej miłości i przyjaźni, której głównym bohaterem jest tytułowy Super Piotruś Pan – chłopiec, który nie chce dorosnąć. Pewnego razu w jego beztroskie, pełne przygód życie na wyspie Nibylandii wkracza Wendy – dziewczyna. Jej przybycie owocuje w zdarzenia, po których nic już nie będzie takie, jak dotychczas. Przyjaźń, lojalność poddane zostaną najcięższej próbie. Obudzi się tęsknota i pojawią nowe, nieznane dotąd uczucia. Piotruś – chłopiec, co myśli tylko o sobie, nie wie czym są uczucia i lata za sprawą szczęśliwych myśli, które unoszą go w górę – pozna prawdziwą siłę Miłości. W humorystycznie przedstawione przygody włączyły się również dzieci naszego Przedszkola, dopingując dzielnego Piotrusia w pokonaniu przeciwności.

P. Kalatura