Zabawa choinkowa 2018 w klasach starszych

To już jest tradycją  naszej szkoły, że pod koniec pierwszego semestru organizowana jest zabawa choinkowa. Jest to bez wątpienia najbardziej wyczekiwana impreza w ciągu całego roku szkolnego i żadna inna dyskoteka nie może się z nią równać!

Dlaczego „choinka” jest tak wyjątkowa? Być może sekret jej niezwykłości tkwi  w muzyce,  a  może w poczęstunku… , samych przygotowaniach: ubieraniu sali, strojeniu się… .

Po raz kolejny próbowaliśmy odpowiedzieć na te pytania 8 lutego 2018 roku, bowiem tego dnia odbyła się zabawa, w której bawiło osiemdziesięciu sześciu uczniów klas siódmych, drugich oraz trzecich gimnazjum.

Oprócz świetniej zabawy, imprezie towarzyszyła znakomita atmosfera, która sprawiała, że uczestnicy dyskoteki czuli się wspaniale, odganiając myśli o minionych klasówkach i sprawdzianach. Parkiet nie pozostawał pusty, gdyż wszyscy chętnie poruszali się w rytm muzyki, bawiąc się i śmiejąc w najlepsze.

Tego popołudnia przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Karolina Miszczyk  przygotowała doskonałą atrakcję – wybory miss i mistera szkoły, którymi zostali Patrycja Dziarmaga – uczennica klasy II c i Daniel Kaczyński reprezentant klasy III b.

Muzyka, pyszna pizza, a także niezwykły klimat sprawił, że uczniowie niechętnie pogodzili się z końcem karnawałowej  imprezy  – tuż przed 19.00 wszystkie buzie obecne w szkole posmutniały.

Mamy nadzieję, że kolejna szkolna impreza będzie równie udana, jak ta z okazji karnawału… A może nawet lepsza!

                                                                     Samorząd Uczniowski