Zabawa choinkowa w gimnazjum

To już jest tradycją  naszej szkoły, że pod koniec semestru organizowana jest zabawa choinkowa. Jest to bez wątpienia najbardziej wyczekiwana impreza w ciągu całego roku szkolnego i żadna inna dyskoteka nie może się z nią równać !

Dlaczego „choinka” jest tak wyjątkowa? Być może sekret jej niezwykłości tkwi  w muzyce… . A może  w przygotowanym poczęstunku… , samych przygotowaniach: ubieraniu sali, strojeniu się….

Po raz kolejny próbowaliśmy odpowiedzieć na te pytania 4 lutego 2015 roku, bowiem tego dnia odbyła się zabawa, w której bawiło siedemdziesięciu trzech gimnazjalistów.

Oprócz świetniej zabawy, imprezie towarzyszyła znakomita atmosfera, która sprawiała, że uczestnicy dyskoteki czuli się wspaniale, odganiając myśli o nadchodzących klasówkach i sprawdzianach. Parkiet nie pozostawał pusty, gdyż wszyscy chętnie poruszali się w rytm muzyki, bawiąc się i śmiejąc w najlepsze, a wszystko za sprawą szkolnych DJ Piotra Karolaka i Mateusza Borowieckiego .

Tego popołudnia Rada Rodziców przygotowała dla nas drobne upominki  w postaci paczek ze słodyczami.

 Muzyka, pyszne jedzenie, a także niezwykły klimat sprawił, że uczniowie niechętnie pogodzili się z końcem karnawałowej  imprezy … Kiedy wybiła godzina 19.00 wszystkie buzie obecne w szkole posmutniały…

 Mamy nadzieję , że kolejna szkolna impreza będzie równie udana, jak ta z okazji karnawału… A może nawet lepsza!

                                                                         Natalia Perlak