Zabawa choinkowa w klasach młodszych

Zgodnie z wieloletnią tradycją zorganizowaliśmy pod koniec pierwszego semestru zabawę choinkową w naszej szkole. Wzięły w niej udział wszystkie klasy od pierwszej do szóstej, a muzykę serwował nam, podobnie jak w ubiegłym roku, DJ Grzegorz.

W rytm najpopularniejszych hitów bawiliśmy się bardzo wesoło. Młodsze dzieci prezentowały się w wymyślnych kostiumach, starsze mogły założyć modne ubrania i modne fryzury. Zabawa urozmaicona była kilkoma zabawami, spośród których największym zainteresowaniem cieszyła się zabawa „Mam talent”. Kilkunastu uczestników zaprezentowało swoje umiejętności wokalne, recytatorskie, taneczne i sportowe. Po raz kolejny nasza młodzież pokazała się z bardzo dobrej strony przedstawiając publiczności swoje pasje.

Zabawa choinkowa to czas relaksu po trudach nauki. Cieszymy się, że spędziliśmy go wesoło i ciekawie. W doskonałych humorach możemy rozpocząć ferie zimowe.

T. Stolarczyk