Zabawa choinkowa w Szkole Podstawowej

Zabawa choinkowa to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w kalendarzu imprez naszej szkoły. Szczególnie młodsi uczniowie bardzo czekają na to wydarzenie. Atrakcji jest przecież co niemiara. Tańce, konkursy, ciekawe stroje, poczęstunek. To wszystko składa się na organizowaną zazwyczaj przed feriami zimowymi zabawę.

Do zabawy w tegorocznym balu zaprosił nas DJ Grzegorz, który przed kilka kolejnych godzin serwował wszystkim najnowsze hity z list przebojów, ale też utwory nieco starsze, a wciąż popularne. Piosenki na pewno się podobały sądząc po ilości tańczących na parkiecie uczniów.

Zabawa choinkowa to nie tyko dyskoteka. Tradycją corocznych balów są liczne konkursy. I tak, klasy prezentowały swoje umiejętności wokalne, tańczyliśmy z balonami, konkurowaliśmy w zawodach sprawnościowych, a na koniec wybraliśmy królową i króla balu. Zostali nimi Marysia Stachaczyk oraz Marcel Żubrowski.

Do samego końca nasi uczniowie świetnie się bawili i w znakomitych humorach pożegnali się z DJ Grzegorzem. Kolejna zabawa choinkowa za nami.

T. Stolarczyk