Zabawa choinkowa w Szkole Podstawowej

Najmilszym akcentem kończącym pierwszy semestr jest na pewno zabawa choinkowa organizowana w naszej szkole. Uczestniczą w niej wszyscy uczniowie, zarówno ci najmłodsi, jak i najstarsi, ale wszyscy zawsze dobrze się bawią.

W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, oprawę muzyczną zapewnił DJ Grzegorz, który zagrzewał nas do tańca najnowszymi hitami, ale także starszymi, choć wciąż popularnymi piosenkami. Zabawa urozmaicona była konkursami, które sprawiały wiele radości zarówno uczestnikom, jak i widzom. Oglądaliśmy zmagania w konkursie zbierania grochu przez rękawiczkę, konkurs tańca na gazecie, a także zbiorowe odtańczenie kaczuszek i lambady. Ponadto każda klasa pokazała nam się w ciekawej prezentacji z piosenkami i tańcami.

Mamy nadzieję, że ten radosny nastrój karnawałowej zabawy utrzyma się przez całe ferie. Udanego wypoczynku!

T. Stolarczyk