Zakończenie Roku Szkolnego 2023/2024

21 czerwca cała szkolna społeczność zakończyła kolejny rok szkolny. Jak co roku zakończenie roku rozpoczęliśmy od wspólnej mszy świętej po której zebraliśmy się w szkolnej sali gimnastycznej.
Krótkiego podsumowania dokonał pan dyrektor Piotr Makuch. Następnie pan dyrektor zaprosiła na środek sali uczniów wyróżniający się w nauce z każdej klasy. Nagrodzeni zostali także uczniowie ze stuprocentową frekwencją, najczęściej wypożyczający książki z biblioteki, biorący udział w projektach organizowanych przez szkołę i bibliotekę.
Gratulacje i życzenia udanych wakacji złożyli także zaproszeni goście, burmistrz Miasta i Gminy Pierzchnica pan Stanisław Strąk, ksiądz proboszcz Marian Gawinek, przewodnicząca Rady Rodziców pani Monika Pawlik, przewodniczący Społecznego Ruchu Trzeźwości pan Marek Kułan, kierownik biblioteki pani Jolanta Adamska.
Po uroczystości wspólnej uczniowie rozeszli się do klas lekcyjnych, by odebrać świadectwa i pożegnać się ze swoimi wychowawcami.
Życzymy wszystkim uczniom i pracownikom udanych wakacji!!!