Zakończenie Roku Szkolnego w przedszkolu

W dniu 25 czerwca 2021r. w oddziałach przedszkolnych odbyło się  zakończenie roku szkolnego.  Szczególny charakter miało pożegnanie dzieci z oddziałów „O”, dla których to prawdziwe pożegnanie z beztroskim okresem dzieciństwa.  Dzieci ze wszystkich grup  przedstawiły krótkie programy artystyczne, aby dać wyraz swojej wdzięczności za wychowanie i naukę swoim nauczycielom oraz wykazać się umiejętnościami aktorsko – wokalnymi. Następnie wychowawcy wręczyli dzieciom dyplomy, drobne upominki przygotowane przez rodziców, nie obyło się bez słodkiego poczęstunku. Dla dzieci z młodszych oddziałów, wakacje to tylko dwumiesięczny „urlop” od przedszkola, potem spotkają się znów  kolegami opalone, wypoczęte, pełne energii. Wszystkim wychowankom, tym starszym i młodszym życzymy słonecznych, bezpiecznych i pełnych ciekawych przygód wakacji.

                                                                                                                               K. Powałka