Zbiórka słodyczy i zabawek do Domu Dziecka

W październiku została zorganizowana w naszej szkole zbiórka słodyczy, zabawek i książek dla podopiecznych Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Winiarach. Wolontariusze byli koordynatorami tej zbiórki. Zadbali o to, by ją ogłosić wśród wszystkich uczniów oraz odpowiednio do niej zachęcić. Dzięki temu została zebrana naprawdę duża ilość słodkości, książek i zabawek. Następnie zostały te wszystkie rzeczy  zawiezione do Winiar przez opiekunów wolontariatu. Niestety z uwagi na panującą obecnie pandemię koronawirusa wolontariusze nie mogli uczestniczyć w przekazaniu zebranych rzeczy ani też odwiedzić podopiecznych placówki. Jednakże mamy nadzieję, że będzie to niebawem możliwe.

                                                                                                                                          M. Gaworek