Zbiórka zuchowa „Podróżnicy w kosmosie”

17 XI 2016 r. zuchy i harcerze gościli w szkolnej zerówce. Została przeprowadzona zbiórka, podczas której dzieci przeniosły się w świat marzeń i wyobraźni. Odbyły podróż do gwiazd. Harcerze z naszej szkoły zapoznali dzieci z PRAWEM ZUCHA, symboliką ZNACZKA ZUCHA, umundurowaniem. Proponowane przez gromadę zabawy, pląsy, piosenki zainteresowały przedszkolaków. Były dla nich radosną przygodą.

                                                                                                  dh Anna Makuch

                                                                                                                                                                                                                                               dh Renata Piątek