Życzenia dla Mamy i Taty

25 maja 2017r. przedszkolaki wraz z rodzicami świętowały Dzień Mamy i  nadchodzący Dzień Taty na festynie rodzinnym w Zaciszu Leśnym w Lisowie. W programie dnia znalazły się:

– program artystyczny (wiersze, piosenki, wspólne zabawy ruchowe)

– poczęstunek pizzą

– zwiedzanie ZOO

– słodki poczęstunek

– zabawy na placu zabaw

Dzień powitał nas dżdżystą pogodą, ale po tym jak pięknie dzieci powiedziały wiersze i zaśpiewały piosenki wkładając w to wiele serca i emocji, uśmiechnęło się słoneczko i resztę dnia mogliśmy spędzić poznając zwierzątka w ZOO  i bawiąc się na placu zabaw korzystając z szerokiej gamy atrakcji. W tym dniu dla każdego rodzica i dla każdego dziecka najważniejsze i najwspanialsze było to, że mogli ten czas spędzić razem. Drodzy rodzice wszystkie najlepszego dla Was i dla Waszych pociech. 100 lat.

                                                                                                                                             J. Karasińska